Love City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love City

Drink pepsi, beiib, be sexy !
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
Ieškoti
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
Latest topics
» Nusiskundimai ir pasiūlymai.
Nusiskundimai ir pasiūlymai. Icon_minitimePir. 02 28, 2011 8:32 pm by Svečias

» JŪSŲ KODAI.
Nusiskundimai ir pasiūlymai. Icon_minitimePir. 02 28, 2011 7:28 pm by Svečias

» Kambarys #147
Nusiskundimai ir pasiūlymai. Icon_minitimePir. 02 28, 2011 7:13 pm by Svečias

» Kambarys #201
Nusiskundimai ir pasiūlymai. Icon_minitimePir. 02 28, 2011 7:13 pm by Svečias

» Registratūra.
Nusiskundimai ir pasiūlymai. Icon_minitimePir. 02 28, 2011 7:13 pm by Svečias

» Įėjimas/išėjimas.
Nusiskundimai ir pasiūlymai. Icon_minitimePir. 02 28, 2011 7:13 pm by Svečias

» Automobilių stovėjimo aikštelė.
Nusiskundimai ir pasiūlymai. Icon_minitimePir. 02 28, 2011 7:12 pm by Svečias

» Rezervacija.
Nusiskundimai ir pasiūlymai. Icon_minitimePir. 02 28, 2011 7:12 pm by Svečias

» MŪSŲ KODAS.
Nusiskundimai ir pasiūlymai. Icon_minitimePir. 02 28, 2011 7:07 pm by Svečias

05 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Affiliates
free forum

Administracija
Įkūrėja - Nina Dobrev


Miranda Kerr


Ian Somerhalder


 

 Nusiskundimai ir pasiūlymai.

Go down 
AutoriusPranešimas
Kristen Stewart
Don't worry, I don't remember your name too ♥
Kristen Stewart


Postų skaičius : 157
Join date : 2011-02-27
Miestas : Love and Passion City

Nusiskundimai ir pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Nusiskundimai ir pasiūlymai.   Nusiskundimai ir pasiūlymai. Icon_minitimePir. 02 28, 2011 12:56 am

Jei turit pasiūlymų ar nusiskundimų rašot čia. :)
Atgal į viršų Go down
https://love.lithuanianforum.net
Sve?ias
Svečias




Nusiskundimai ir pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai ir pasiūlymai.   Nusiskundimai ir pasiūlymai. Icon_minitimePir. 02 28, 2011 7:32 pm

Ech zuikiai.... Kai jums negeda?? Argi grazu imti ir kopijuoti kitus forumus??Kazkaip tai per daug zema atrodo..
Atgal į viršų Go down
Kristen Stewart
Don't worry, I don't remember your name too ♥
Kristen Stewart


Postų skaičius : 157
Join date : 2011-02-27
Miestas : Love and Passion City

Nusiskundimai ir pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai ir pasiūlymai.   Nusiskundimai ir pasiūlymai. Icon_minitimePir. 02 28, 2011 7:34 pm

Mes nekojuojame ir labai atsiprašome, mes laukiame kol sukurs mums, o šitas buvo kaip pavyzdys. Atsiprašom dar kartą.
Atgal į viršų Go down
https://love.lithuanianforum.net
Sve?ias
Svečias




Nusiskundimai ir pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai ir pasiūlymai.   Nusiskundimai ir pasiūlymai. Icon_minitimePir. 02 28, 2011 7:41 pm

Tai nera pasiaiskinimas. ir jokie atsiprasymai mums negalioja. Tai yra zema, tai parodo kad neturit jokios fantazijos neturit nieko, tik siokio tokio protelio ale sukurti foruma ir paimti kito zymiai populiaresnio frm styliu, nuvogti pavadinima ir galvoti, kad su tokiu stylium ir pavadinimu, kad jusu sis forumiukstis gyvuos, laaabai klystat brangiosios
Atgal į viršų Go down
Kristen Stewart
Don't worry, I don't remember your name too ♥
Kristen Stewart


Postų skaičius : 157
Join date : 2011-02-27
Miestas : Love and Passion City

Nusiskundimai ir pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai ir pasiūlymai.   Nusiskundimai ir pasiūlymai. Icon_minitimePir. 02 28, 2011 7:45 pm

Nepernešu, kai kiti lenda į mūsų reikalus. Jei tau tai žema, tai čia ne mano problemos. Pavadinimas mūsų. Bej , pūsk lauk. :********
Atgal į viršų Go down
https://love.lithuanianforum.net
Sve?ias
Svečias




Nusiskundimai ir pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai ir pasiūlymai.   Nusiskundimai ir pasiūlymai. Icon_minitimePir. 02 28, 2011 7:50 pm

Ech, zuika kai tu neapsisprendi ka parasyt.
Visu pirma tai yra mano problema, nes mano forumo yra pavogtas stilius, o as kazkokiom kiaunem neleisiu to daryt...ir tuo labiau tokiam naudoti forumeliui kai sis, kuris po savaites jau bus numires. Tad cia tas jusu padvesimas...Man, mano forumui bus tik i nauda.
Antra, pavadinimas nera jusu. Nes ten jusu pridetas tik tas menkas zodelis "love" kuris reiksmes nepakeicia, nes esminis pavadinimas vistiek lieka musu, tad neaiskink man, kad tai jusu ne jusu, nes teisybe bus vistiek mano.
O trecia, galvok, kam sakau pust lauk, nes pati greiciau nei as kazkur nusipusiu nusidaigosi is mano akyracio su savo situo...ale forumu ^^
Atgal į viršų Go down
Kristen Stewart
Don't worry, I don't remember your name too ♥
Kristen Stewart


Postų skaičius : 157
Join date : 2011-02-27
Miestas : Love and Passion City

Nusiskundimai ir pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai ir pasiūlymai.   Nusiskundimai ir pasiūlymai. Icon_minitimePir. 02 28, 2011 7:52 pm

Ale, aš taves nebijau. :)
Atgal į viršų Go down
https://love.lithuanianforum.net
Sve?ias
Svečias




Nusiskundimai ir pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai ir pasiūlymai.   Nusiskundimai ir pasiūlymai. Icon_minitimePir. 02 28, 2011 7:57 pm

O diev, meilute as tuo labiau taves nebijau. ;)
Bet kazkaip labai juokinga, kai vis del to pripazystat savo kalte ir tyliai tik su tokiu pasakymu "ale, as taves nebijau".
Ir siaip zodelis ale isreiskia abejone. Tad jis tavo pasakyme, kazkaip nepasako, kad nebijai, kaip tik privercia patiketi, kad bijai ;)
Atgal į viršų Go down
Kristen Stewart
Don't worry, I don't remember your name too ♥
Kristen Stewart


Postų skaičius : 157
Join date : 2011-02-27
Miestas : Love and Passion City

Nusiskundimai ir pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai ir pasiūlymai.   Nusiskundimai ir pasiūlymai. Icon_minitimePir. 02 28, 2011 7:58 pm

Tu žinai turiu kitų problemų, ne tik tave. Taigi keliauk iš kur atėjai ar pan. NEDOMINI !
Atgal į viršų Go down
https://love.lithuanianforum.net
Sve?ias
Svečias




Nusiskundimai ir pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai ir pasiūlymai.   Nusiskundimai ir pasiūlymai. Icon_minitimePir. 02 28, 2011 8:00 pm

Butent dingsiu tuomet, kai bus pakeistas stilus migum! ir kai dings pavadinimas "Passion city"
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Nusiskundimai ir pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai ir pasiūlymai.   Nusiskundimai ir pasiūlymai. Icon_minitimePir. 02 28, 2011 8:05 pm

paneles, nejaugi nesuprantat, kad ir koks bebūtų pavyzdys jūs privolote atsiklausti kūrėjo ar jį galit kažkur panaudoti. šiaip ar taip jūs pažeidžiat autorines teises, kurios, kad ir neoficialiai tačiau ir pas mus forume galioja. manau ir jums būtų nemolonu kai jūsų sumeikintą gaminį kažkas užsimestų ant savo forumo. o ir neturėdamos ką pasakyti, jūs baisiai vartotės. nenorit gražiuoju, mes galim ir bloguoju. :)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Nusiskundimai ir pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai ir pasiūlymai.   Nusiskundimai ir pasiūlymai. Icon_minitimePir. 02 28, 2011 8:06 pm

Vaa, o aš draugiškai. Pavadinimas tuoj bus pakeistas, stilius taip pat, kadangi šitas anaip ar kitaip, laikinas :)))))
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Nusiskundimai ir pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai ir pasiūlymai.   Nusiskundimai ir pasiūlymai. Icon_minitimePir. 02 28, 2011 8:07 pm

tai veikit, o ne pažadais mėtykitės. man jie visai neįdomūs.:)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Nusiskundimai ir pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai ir pasiūlymai.   Nusiskundimai ir pasiūlymai. Icon_minitimePir. 02 28, 2011 8:17 pm

Srr, meilės, bet stilių gausim tik ryt.:)
Man tai kažkaip kvaila atrodo, kai žmogus nespėja pasikeisti forumo stiliaus, o jį jau užbombarduoja. Juk forumas nebuvo dar platinamas...;)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Nusiskundimai ir pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai ir pasiūlymai.   Nusiskundimai ir pasiūlymai. Icon_minitimePir. 02 28, 2011 8:19 pm

Tai nera kvaila, bent jau musu atveju. Tai tik jusu atveju yra kvaila.
Mes paprasciausiai ziurim, kad musu niekas nekopijuotu. Nes mums nereikia, kad musu darba ir viska kazkas paimtu ir nupizdintu, nes tai patikekit nemaloniai nuteikia. O ten jau kaip ir rase anksciau, jus pazeidziat sitaip teises, visu pirma kurejo buvo galima atsiklausti, o ir siaip tam ale pvz galima deti belekoki staila ;)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Nusiskundimai ir pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai ir pasiūlymai.   Nusiskundimai ir pasiūlymai. Icon_minitimePir. 02 28, 2011 8:20 pm

o man vienodai, kada jūs jį ir iškur gausit. KEIČIAT tuoj pat, arba išvis šio forumo nebeturėsit, zuikos.;)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Nusiskundimai ir pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai ir pasiūlymai.   Nusiskundimai ir pasiūlymai. Icon_minitimePir. 02 28, 2011 8:29 pm

patenkintos? :)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Nusiskundimai ir pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai ir pasiūlymai.   Nusiskundimai ir pasiūlymai. Icon_minitimePir. 02 28, 2011 8:30 pm

judam panelės! jau per dešimt minučių galėjot pakeisti viską seniai. tačiau, nei mygtukai, nei new;old;lock nepakeista. ir forumo pagrindą galėtumėt pakeisti, mes kodavom, mes stengiamės o jūs jį tik gražiai seivinatės. į žodį VISKAS kaip suprantat įeiną viskas kas čia su mumis susiję. c'mon!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Nusiskundimai ir pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai ir pasiūlymai.   Nusiskundimai ir pasiūlymai. Icon_minitimePir. 02 28, 2011 8:32 pm

ir šiaip mergaitės, jeigu jūsų niekas nemokė, tai vogti yra negražu. kitą kartą pasistenkit nedaryti tokių nesamonių, nes anksčiau ar vėliau mūsų akys tai pastebės. :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Nusiskundimai ir pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai ir pasiūlymai.   Nusiskundimai ir pasiūlymai. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Nusiskundimai ir pasiūlymai.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Love City :: Halloš :: Halloš :: Nariams.-
Pereiti į: